Praca - Kobnext

Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Kompleksowa obsługa budownictwa

Kompleksowa obsługa budownictwa

od 30 lat na rynku poznaj Kobnext!

Aktualne oferty pracy

Oferta pracy z dnia 02/01/2024:

Zbrojarz - praca w Szwecji lub Niemczech

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia
  • Pomoc w pracach ciesielskich
  • Inne prace budowlane - pomocnicze

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarza
  • Umiejętność betonowania
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Regularne i atrakcyjne zarobki
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Bezpłatny transport
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@kobnext.pl. Przed wysłaniem aplikacji o pracę prosimy o zapoznanie się z informacją znajdującą się w zakładce "JAK POWINNA WYGLĄDAĆ TWOJA APLIKACJA ZAWODOWA?" w tym ze znajdującą się tam informacją o sposobie przetwarzania twoich danych osobowych.

<< wstecz

Trzy powody, dla którch warto wybrać Kobnext

Ponad 350-ciu
wyspecjalizowanych
pracowników

Doświadczona kadra
inżyniersko-techniczna

Dziesiątki udanych realizacji
w kraju i za granicą